TARGI 2016

Po doskonałym początku roku na targach POLAGRA Premiery w styczniu 2016 roku, gdzie zaprezentowaliśmy cały wachlarz naszych inżynieryjnych nowości, nasze super wytrzymałe zbiorniki ruszą w trasę po Polsce.

 

targi

Będzie można je zobaczyć na wielu targach m.in.:

13-14.02 Mazurskie Agro Show Ostróda
Pierwsza edycja targów odbyła się w ubiegłym roku w nowoczesnym kompleksie wystawienniczym Arena Ostróda. Gospodarzem wydarzenia była Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Debiut ARENY AGRO wypadł bardzo dobrze, a wybór zimowego terminu - weekendu w połowie lutego - został oceniony przez rolników i przez wystawców jako strzał w dziesiątkę. Dlatego i tym razem SWIMER będzie gościł wraz ze swoimi zbiornikami na tych targach.

19-21.02 Ferma 2016 Łódź
Również na targach w Łodzi - wysoce specjalistycznym targach przeznaczonym dla hodowców bydła, trzody chlewnej oraz drobiu - będzie można zobaczyć najnowsze produkty SWIMER. Samym targom będzie towarzyszyć bogaty program paneli dyskusyjnych oraz konferencja naukowo-techniczna.

05-06.03 AGRO-PARK Lublin
IX edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK – wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez, stanowiąc miejsce spotkań rolników z Polski Południowo-Wschodniej oraz sąsiadów zza wschodniej granicy. Wraz z nastaniem kalendarzowej wiosny Lublin, dzięki firmom prezentującym ofertę na 2016 rok, stanie się mekką branży rolniczej, miejscem, które wprowadzi rolników w nowy sezon, ukazując najświeższe trendy, a także nowinki technologiczne.

18-20.03 AGROTECH Kielce
Rolnicza wiosna zaczyna się od Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej - AGROTECH Kielce. To obowiązkowy punkt w kalendarzu wielu rolników i ulubione miejsce spotkań, poznawania  nowości branży. 21 lat doświadczenia w organizacji Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej - obecnie największej w Polsce imprezy rolniczej organizowanej w halach, to gwarancja wystawy na najwyższym, europejskim poziomie.

Do zobaczenia!


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/swimer/ftp/swimer_com_pl/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18