POLAGRA PREMIERY 2016

Za nami POLAGRA PREMIERY, a także wiele atrakcji dla przedstawicieli branży rolniczej w postaci konferencji, seminariów, warsztatów i szkoleń.

Zgodnie z tym, jak zapowiadali organizatorzy - właściciele gospodarstw, rolnicy, przedstawiciele firm rolniczych, dealerzy maszyn i urządzeń oraz hobbyści mogli liczyć na moc wrażeń i prawdziwą bombę merytoryczną przygotowaną przez znane w kraju autorytety.

POLAGRA PREMIERY

 
Nasze stoisko również stało się mekką dla wielbicieli technologicznych nowinek. Obok największego typoszeregu zbiorników zaprezentowaliśmy cały przekrój naszych inżynieryjnych rozwiązań do kontroli i monitoringu zużycia paliw płynnych. W tym najdokładniejsze w swojej klasie sondy oraz licznik z kompensacją temperaturową PPC-15.

Na naszym stoisku nie mogło również zabraknąć nowości - zbiornika SWIMER TANK 5000 ECO-Line oraz mobilnych zbiorników na kółkach HANDY TANK, które dołączyły do bogatej oferty SWIMER. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również rozwiązania przygotowane specjalnie do przechowywania nawozów płynnych.

Kolejne targi POLAGRA PREMIERY odbędą się za dwa lata. Do zobaczenia w 2018 roku!


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/swimer/ftp/swimer_com_pl/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18