Logo firmy SWIMER Toruń

 

Firma Swimer z siedzibą w Toruniu zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych.Zbiornik do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego.

Sztandarowym produktem jest typoszereg zbiorników do magazynowania wszelkiego rodzaju substancji płynnych m.in. paliw, AdBlue, nawozów, wody i wszelkiego rodzaju środków chemicznych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji i serwisowaniu urządzeń do magazynowania paliw płynnych. Kompleksowa oferta firmy jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, a profesjonalne podejście i obsługa posprzedażowa jest na najwyższym poziomie, co czyni firmę SWIMER z Torunia niewątpliwie jednym z liderów tej branży w Polsce. Poza wyrobami najwyższej jakości naszym klientom gwarantujemy indywidualne podejście oraz zapewniamy pełne wsparcie zarówno pod względem prawnym jak i technicznym.

Nie jesteśmy firmą anonimową zarówno nas jak i nasze produkty można obejrzeć na szeregu imprezach targowych w których nasza firma bierze czynny udział. Zarówno w branży rolniczej, budowlanej, transportowej, przemysłowej i chemicznej.

Jako jedna z nielicznych firm na rynku nasze usługi świadczymy w pełnym zakresie począwszy od projektowania i wykonania form – posiadamy własną narzędziownię poprzez produkcję wyrobów gotowych aż po transport i dostawę do klienta – posiadamy własne środki transportu.

Certyfikaty, atesty i wyróżnienia przyznawane naszym wyrobom zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym dają gwarancję najwyższej jakości. 

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych:

oraz stowarzyszenia ROTOPOL:

Logo Rotopol

Firma SWIMER posiada decyzję uprawniającą do wytwarzania zbiorników bezciśnieniowych i zbiorników niskociśnieniowych do materiałów ciekłych zapalnych o nr:

UC-03-283-W/1-14

Zakłady wytwarzające, naprawiające lub modernizujące urządzenia techniczne, które podlegają dozorowi technicznemu, zgodnie z art. 9 ustawy o dozorze technicznym z dnia 21 grudnia 2000 r. (Dz. U. Nr 122, poz. 1321) muszą posiadać uprawnienie wydane w formie decyzji administracyjnej przez Urząd Dozoru Technicznego. Wymóg ten dotyczy zarówno zakładów krajowych jak i zakładów zagranicznych.

Jeżeli chcesz zweryfikować czy dana firma jest faktycznie producentem zbiorników, zapraszamy do strony której link znajduje się poniżej:

Krajowi wytwórcy uprawnieni przez UDT

Serdecznie Zapraszamy do współpracy.


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/swimer/ftp/swimer_com_pl/modules/mod_susnet_likebox/mod_susnet_likebox.php on line 18