Kariera

Firma SWIMER Łukasz Otremba z siedzibą w Toruniu zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji i serwisowaniu urządzeń do magazynowania paliw płynnych. Kompleksowa oferta firmy jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, a profesjonalne podejście i obsługa posprzedażowa jest na najwyższym poziomie, co czyni firmę SWIMER z Torunia niewątpliwie jednym z liderów tej branży w Polsce.

W związku z realizacją projektu pt. „Wprowadzenie na rynek innowacyjnego zbiornika magazynowego o pojemności 20 000 litrów do substancji płynnych poprzez zakup maszyn i urządzeń umiejscowionych w Toruniu” ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. I Oś priorytetowa: Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu, Działanie 1.6 Wspieranie tworzenia i rozszerzania zaawansowanych zdolności w zakresie rozwoju produktów i usług,  Poddziałanie 1.6.2 Dotacje dla innowacyjnych MŚP

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

Wykonywanie prac przy produkcji innowacyjnego zbiornika do magazynowania o pojemności 20 000 litrów

Wymagania:
- zdolności manualne
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę
- pracę dwuzmianową od poniedziałku do piątku
- możliwość rozwoju i awansów wewnętrznych

Zainteresowanych prosimy o przesłanie podania o pracę na adres: biuro@swimer.com.pl, bądź osobiście w siedzibie firmy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Skontaktuj się z nami
doradzimy, przygotujemy ofertę, zarekomendujemy dystrybutora, dostarczymy, uruchomimy inwestycję
Kontakt

SWIMER
ul. Płaska 64
87-100 Toruń
+48 56 681 47 22
biuro@swimer.pl